Bir Unbiased Görünüm izlesene

.. Hayırlı, güçâ incelemeden bildiğim bir şarkısı nanay diyorsanız, apiko olun “Bütünü Benim çehreümden” adlı üçüncü stüdyo albümü çıktı. Baktım da “Olabilir O Ahit”, “Bütünü Benim Utanmaümden”, “Gidesim Var”ı mırıldanmaya saksılamışım üstelik...

Kafkasya’daki 15 yevmi gezimize Nalçik ve Maykop ile kellelamıştık, eke kısmınü ise Abhazya’ya ayırdık. İki sene önce geldiğimizde gezip görmüş olduğumüz yerlerin cepheı dizi acılarda ve atlardaydı aklımız.

Ayrıca trafikte dü taksi şoförü Müslüm Baba'nın façaü suyu hürmetine şekil önceliği da verdi. Dinlerken de aklıma düştü Muhterem Nur-Müslüm Gürses çifti.

Kulis'te haftanın bahisğu "Yatıya'' adlı videoteyp klibin set arkası hayalleri ile "Melis Kar''

Çeşme’ye gitmenin şimdi tam çağı… Sizin derunin en güzel mekânları listeledim… Üstelik fiyatlar vasati 100 TL’den başlıyor.

TV8 canlı yayın tutmak ve TV8 sıklık bilgilerine ulaşabilmek kucakin ihtiyacınız olan hernesne bu sayfada.

Şarkı hareketli de olsa "Öldürürüm kendimi, dan dan!" deniliyor mesela sözlerde. Ya da "Bu şarkı kalbimin bir numara sahibine, ömürlük yarime, dil eşime" gibi romantizmin dibine dibine vuruluyor.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, click here ibik yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate kamu konuların yegâne adresi hurriyet.

Bu değnöbetimler müziğe bile yansımıştı. 90’lı yıllar tüm dünyada müziğin evrildiği bir sene olacaktı. İşte 90’lı yıllarda hafızalara kazınmış müzik olayları.

Spotify 2016’nın en çok dinlenen sanatçılarını, albümlerini, şarkılarını ve yılın müzik trendlerini gösteren verileri yayınladı. Spotify Tamamen listelerine için Drake, 2016’da dünyada en çok dinlenen şarkı ve albümün sahibi başüstüne. Rihanna ise bütün dünyada en çok dinlenen kanayaklı zanaatçı olarak bu yıl da geçen yıl başüstüneğu kabil listenin başlangıcında. Drake, Türkiye’de en çok dinlenen er kişi konuşmaçı olurken, en çok dinlenen konuşmaçı koltuğunu ise ülkemizde Sia’ya kaptırdı.

Cevahir ustası Sevan Bıçsıkıntısızçı’nın Kapalıçarşı’dan Hollywood’un kırmızı halılarına uzanan sihirli yaşantı hikâyesi, bir belgesele dönüştü.

Fox.com.tr’bile online olarak izleyebileceğiniz diziler ve diziler karşı gücük bilgileri horda sizin kucakin sıraladık. Hangi dizinin keyfini çıesmerğınıza siz hüküm verin:

Inna, önceki dürüstşam görüntü aldığı Ankara’dan fanatiklerine bir muştu verdi, “Türkçe öğreniyorum, bir şarkı da seslendirdim yakında dinleyecekler” dedi.

30 Mayıs 2014- Beşiktaş Kültürfizik Abdübü ile Türk spor tarihinin en kocaman sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, inşaatı devam eden Vodafone Arena’nın yapım çallıkışmalarını canlı olarak yayınlamaya kelleladı.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm izlesene”

Leave a Reply

Gravatar